Nevíte si rady?

Napište nám

nebo volejte 481 653 152

Pro uchazeče

Referent nákupu – Lomnice nad Popelkou

Město Lomnice nad Popelkou
Druh Hlavní pracovní poměr

více o pozici

Do našeho týmu na centrále v Lomnici nad Popelkou přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici referent/ka nákupu.

Náplň práce
– listace a správa zboží od našich dodavatelů
– zadávání objednávek a termínů dodání do systému, hlídání skladových zásob, řešení reklamací
– kompletní správa promo akcí dojednaných s dodavateli
– likvidace faktur včetně účtování o kompenzacích a bonusech dodavatelů
– správa dat, reporting
– komunikace s dodavateli a ostatními odděleními uvnitř firmy

Co požadujeme
– zkušenosti z obdobné pozice
– znalost práce na PC (dobrá znalost práce v MS Office, znalost MS Dynamics Navision nebo jiném ERP systému výhodou)
– plynulá znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
– pečlivost, samostatnost, logické myšlení
– nadšení pro práci a ochota učit se nové věci

Co nabízíme
– stabilní zaměstnání u zavedené české rodinné firmy
– moderní pracovní prostředí
– služební mobilní telefon
– plně hrazené stravenky
– další zaměstnanecké benefity

Místem výkonu práce je Lomnice nad Popelkou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Informace o zaměstnání