Nevíte si rady?

Napište nám

nebo volejte 481 653 152

Pro uchazeče

Produktový specialista

Město Lomnice nad Popelkou
Druh Hlavní pracovní poměr

více o pozici

Přijmeme zaměstnance na pozici Produktového specialisty.

Pracovní náplň:
• komunikace se zákazníky a dodavateli z rusky a anglicky mluvícího prostředí v oboru krmiv a chovatelských potřeb
• samostatné cestování po ruskojazyčných zemích

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe v oboru
• velmi dobrá znalost ruštiny, angličtiny a češtiny slovem a písmem
• tříletý teoretický kurz v oboru kynologie s absolvováním předmětů zakončených zkouškou:
Agrochemie
Praktická fyziologie zvířat
Praktické využití psů v rehabilitaci
Výživa zvířat
Chov psů
Obecná kynologie
Zájmová a sportovní kynologie
• znalost práce na PC – MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
• pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost a samostatnost
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí
• možnost prodloužení pracovní smlouvy

registrace uchazeče: www.samohyl.cz / kariéra

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Informace o zaměstnání