Nevíte si rady?

Napište nám

nebo volejte 481 653 152

Pro uchazeče

Obchodní zástupce pro velkoobchodní prodej PET shop sortimentu zboží – oblast východní Čechy a Středočeský kraj

Město
Druh Hlavní pracovní poměr

více o pozici

Do našeho týmu společnosti Samohýl group a.s., která se zabývá distribucí veterinárních léčiv, chovatelských potřeb, krmiv a drobných zvířat s centrálou v Lomnici nad Popelkou v Libereckém kraji, hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici:

Pracovní náplň:
• prezentace a prodej zboží maloobchodním zákazníkům
• vyhledávání a budování vztahů s novými zákazníky
• rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky

Požadavky na pozici:
• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• bydliště v regionu Královehradecký, Pardubický nebo Středočeský kraj
• zkušenosti z oblasti prodeje sortimentu zboží pro domácí mazlíčky výhodou
• dobrá znalost práce s MS Office
• velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
• energická osoba s proaktivním přístupem a orientací na výsledek
• obchodní zkušenosti výhodou
• flexibilita a ochota cestovat
• ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání u zavedené české rodinné firmy
• pružnou pracovní dobu
• možnost práce z domova
• auto i pro soukromé účely
• služební mobilní telefon a notebook
• podporu odborného rozvoje a vzdělávání
• zaměstnanecké benefity a odměny

Pracovní poměr:
• pracovní poměr na plný úvazek
• možnost práce na HPP nebo na IČO

Datum nástupu:
• dle dohody

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Informace o zaměstnání