• Ing. Petr Samohýl Ing. PETR SAMOHÝL
  předseda představenstva
  generální ředitel

  Zakladatel společnosti, odpovědný za řízení a strategické plánování. Přímo řídí veterinární divizi. Absolvoval elektrotechnickou fakultu VUT v Brně.

  Nejraději relaxuje při jízdě na kole, plavání a vysokohorské turistice.

 • Mgr. Aleš Zemánek Mgr. ALEŠ ZEMÁNEK
  ředitel podnikové informatiky

  Vystudoval Vysokou školu pedagogickou v Hradci Králové, obor matematika a výpočetní technika. Od roku 1997 pracuje ve společnosti Samohýl group, kam nastoupil jako správce počítačové sítě. Velkou měrou se podílel na implementaci nových informačních systémů a dalších moderních informačních technologií a dále na zavádění nových pracovních procesů v rámci celé společnosti. Je odpovědný za řízení IT, bezpečnost a ochranu dat a správu procesů.

  Ve volném čase se věnuje především rodině. Mezi jeho koníčky patří potápění, lyžování a příroda.

 • Ing. Pavel Lojda Ing. PAVEL LOJDA
  ředitel logistiky

  Vystudoval technickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Praze. Několik let pracoval v zemědělství, hlavní část své pracovní kariéry má spojenou s firmou Samohýl group. Ve společnosti Samohýl group je odpovědný za podnikovou logistiku, řídí oddělení dopravy a sklady.

  Rád relaxuje v přírodě a nejraději se dívá na svět ze sedla koně.

 • Ing. Jiří Rolf Ing. JIŘÍ ROLF
  technický ředitel

  Vystudoval letecký strojní obor na VVLŠ v Košicích se zaměřením na provoz a údržbu techniky. Ve společnosti Samohýl group odpovídá za technicko provozní zajištění chodu firmy a oblast investic.

  Ve volném čase se věnuje chovatelství, práci v ČSCH a leteckému modelářství.

 • Milan Rumler Ing. MILAN RUMLER
  ředitel maloobchodní sítě Zvěrokruh

  Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Při studiu pracoval na pozici obchodního zástupce Procter&Gamble. Další kariéru budoval v oblasti marketingu - pracoval jako manažer značky ČSOB a Hypernova, marketingový ředitel řetězců Albert a OBI a senior marketingový manažer McDonald´s ČR a SR. Ve společnosti Samohýl group řídí maloobchodní síť Zvěrokruh a její marketing.

  Volný čas tráví s rodinou, rád cestuje, jezdí na kole, lyžuje a chalupaří.

 • Milada Balážová Ing. MILADA BALÁŽOVÁ
  personální ředitelka

  Vystudovala obor průmyslový management na Slovenské technické univerzitě v Trnavě. Svojí kariéru v oblasti HR nastartovala v mezinárodním týmu Groupe PSA Peugeot Citroen. Řídila personální útvar v závodě Bombardier Transportation.  Ve společnosti Samohýl group odpovídá za řízení lidských zdrojů a personální strategii. 

  Volný čas věnuje cestování, sportovní střelbě a malování.